secretariat@laude-reut.ro    +40 031.805.57.72 / 021.320.15.99  twitterfacebook

Complexul Educațional Laude-Reut cântă Hallelujah Israel, la cea de a 70-a aniversare a statului Israel
Israeli Flag
Conferința internațională de diplomație și afaceri globale dedicată elevilor din București și Israel, ediția a 7-a
La Ministerul de Externe au fost sărbătoriți viitorii diplomați de la Liceul Laude-Reut
Conferința internațională de diplomație și afaceri globale dedicată elevilor din București și Israel, ediția a 7-a
March of the Living 2018
Profesorii Laude-Reut se află în avangarda educației STEAM în România, prin cursuri de formare în Israel
Jocul de rol - mijloc de educare a copilului în grădinița Laude-Reut
The Weizmann Institute Science Summer Camp, 2017
SECRETELE PROFESIEI, LA ADEVĂRUL HOLDING ȘI PRIMA TV
Romanian National Day

logo22

Anunț “O ŞANSĂ PENTRU VIITORUL TĂU”

Părinții și elevii înscriși la concursul "O șansă pentru viitorul tău" sunt invitați Vineri, 17.05.2019, la ora 15.00 să participe la întâlnirea ce va avea loc în sala de sport a Complexului Educațional Laude-Reut din strada Iuliu Barasch nr. 15, București.

Programare Interviu Limba romana si Limba engleza in data de 20.05.2019

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Şcoala de provenienţă ORA
1 ANICULĂESEI  V. DARIUS - ȘTEFAN LICEUL PEDAGOGIC "ANASTASIA POPESCU" 09:00-09:10
2 ANTOHI D.A. ANA-MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 149"    SECTOR 3 09:10-09:20
3 BADEA E.M. MIHNEA - ANDREI ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 09:20-09:30
4 COJOCARU A. VLAD- MATEI ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 56"    SECTOR 2 09:30-09:40
5 CRISTEA G. ADRIAN - ȘTEFAN ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 149"    SECTOR 3 09:40-09:50
6 CRISTEA T. IRIS ȘCOALA "GIMNAZIALA  CEZAR BOLLIAC"    SECTOR 3 09:50-10:00
7 CHIRIAC A. ILINCA THEODORA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 10:00 - 10:10
8 DIMA D.M. IOAN DANIEL ȘCOALA "GIMNAZIALA  NICOLAE LABIȘ"    SECTOR 3 10:10 - 10:20
9 DOCIU B. BRIANNA ALEXIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 81"    SECTOR 3 10:20 - 10:30
10 DUDOIU G.D. ANA-MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 149"    SECTOR 3 10:30 - 10:40
11 GHEORGHE C.N. MARA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 82"    SECTOR 3 10:40 - 10:50
12 GHEORGHE V. MARIA - ALEXANDRA ȘCOALA "GIMNAZIALA ORIZONT"    SECTOR 6 10:50 - 11:00
13 JENARU I.N. MIHAI - ALEXANDRU ȘCOALA "GIMNAZIALA  NICOLAE LABIȘ"    SECTOR 3 11:00 - 11:10
14 JUGUREANU C. ALEXIA-MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 11:10 - 11:20
15 MANEA G.M. IULIA -MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA  LIVIU REBREANU"    SECTOR 3 11:20 - 11:30
16 MARIN C.C. OLGA -FRANCESCA ȘCOALA "GIMNAZIALA  LEONARDO DA VINCI"    SECTOR 3 11:30 - 11:40
17 MARINESCU M. ALEX - IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE LABIȘ SECTOR 3 11:40 - 11:50
18 MAXIM I. MARIA -  ALEXANDRA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 11:50 - 12:00
19 MAXIM L.M.  MARIA - LARISA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 80"    SECTOR 3 12:00 - 12:10
20 MĂRCUȘ F. ALLEGRA - MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 12:10 - 12:20
21 NICOLESCU M. ANTONIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 12:20 - 12:30
22 NIȚĂ D. ALEXA-MARIA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 149"    SECTOR 3 12:30 - 12:40
23 PĂTRÎNOIU C. DARIA - ELENA ȘCOALA "GIMNAZIALA  CEZAR BOLLIAC"    SECTOR 3 12:40 - 12:50
24 RADU E.M. ANA - MARIA - CĂTĂLINA ȘCOALA "GIMNAZIALA  NICOLAE LABIȘ"    SECTOR 3 12:50 - 13:00
25 RUGHINIȘ R.V. CAIUS ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 195"    SECTOR 3 13:00 - 13:10
26 SOLOMON S.M. TEODORA - IOANA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 149"    SECTOR 3 13:10 - 13:20
27 STER A. ANGELINA - THERESA ȘCOALA "GIMNAZIALA  CEZAR BOLLIAC"    SECTOR 3 13:20 - 13:30
28 ȘTEAU I.B. VLAD ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 92"    SECTOR 3 13:30 - 13:40
29 TĂTARU F. MARIA - ALEXANDRA ȘCOALA "GIMNAZIALA NR. 92"    SECTOR 3 13:40 - 13:50
30 TRUȘCĂ D. ROMANA - ALEXIA ȘCOALA "GIMNAZIALA  CEZAR BOLLIAC"    SECTOR 3 13:50 - 14:00
Candidații se vor prezenta cu 30 de minute înainte de începerea interviului și vor avea asupra lor CARTEA DE IDENTITATE sau COPIA CERTIFICATULUI DE NASTERE

JoomBall - Cookies